Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Add field
sq: Shto fushë
