Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Weight
sr: Тежина

en: Add to cart
sr: Додај у корпу
