Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: N/A
te: వర్తించదు
