Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Quantity
tr: Miktar

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Field
tr: Alan

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: List price
tr: Liste fiyatı

en: Add field
tr: Alan ekle

en: Stock settings
tr: Stok seçenekleri

en: Sell price
tr: Satış fiyatı

en: Stock Level
tr: Stok Seviyesi
