Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Quantity
uk: Кількість

en: Weight
uk: Вага

en: Field
uk: Поле

en: N/A
uk: Н/Д

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Attributes
uk: Атрибути

en: List price
uk: Ціна за прейскурантом

en: Add field
uk: Додати поле

en: Stock settings
uk: Налаштування товарних запасів

en: Sell price
uk: Відпускна ціна

en: Product Weight
uk: Вага товару

en: No products are available in this category.
uk: У цій категорії нема товарів.

en: Model/SKU
uk: Модель/артикул

en: Stock Level
uk: Складський рівень
