Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: N/A
az: Yox
