Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན
