Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: N/A
gl: N/D

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Attributes
gl: Atributos

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Stock settings
gl: Axustes do stock

en: No products are available in this category.
gl: Non hai envíos nesta categoría.
