Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
