Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Quantity
he: כמות

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: N/A
he: -ללא-

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: List price
he: מחיר מחירון

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Sell price
he: מחיר מכירה

en: Model/SKU
he: דגם/ מק"ט

en: Stock Level
he: רמת מלאי
