Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Weight
hi: मान

en: Field
hi: क्षेत्र

en: N/A
hi: एन / ए

en: Attributes
hi: गुण
