Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
