Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Weight
id: Bobot

en: Field
id: Bidang

en: N/A
id: T/T

en: Add to cart
id: Masukkan keranjang

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: List price
id: Daftar Harga

en: Add field
id: Tambah bidang

en: Sell price
id: Harga jual

en: Out of Stock
id: Stok Habis
