Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Add field
ka: ველის დამატება
