Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Weight
nl: Gewicht

en: Field
nl: Veld

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Attributes
nl: Attributen

en: List price
nl: Adviesprijs

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Stock settings
nl: Voorraadinstellingen

en: Sell price
nl: Verkoopprijs

en: No products are available in this category.
nl: Er zijn geen producten beschikbaar voor deze categorie.

en: Model/SKU
nl: Model- of artikelnummer

en: Stock Level
nl: Voorraadniveau
