Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Weight
pt: Peso

en: N/A
pt: N/D

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Attributes
pt: Atributos

en: List price
pt: Lista de preços

en: Add field
pt: Adicionar campo

en: Sell price
pt: Preço de Venda

en: Out of Stock
pt: Sem Stock
