Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Weight
ro: Greutate

en: Field
ro: Câmp

en: N/A
ro: N/D

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Attributes
ro: Atribute

en: List price
ro: Preţ de listă

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Stock settings
ro: Opţiuni gestiune

en: Sell price
ro: Preţ de vânzare
