Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Quantity
th: จำนวน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: N/A
th: ไม่มี

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Add field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูล
