Ubercart Sub-Product (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ
