Washington State Sales Tax for Ubercart (6.x-1.7) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Taxed product types
hu: Adózásba bevont terméktípusok

en: Taxed line items
hu: Adózott tételsorok
