Washington State Sales Tax for Ubercart (6.x-1.8) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Taxed product types
lt: Apmokestinamų prekių tipai

en: Taxed line items
lt: Apmokestinta linijos elementai
