Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.11) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: City
de: Stadt

en: County
de: Landkreis

en: Taxed product types
de: Besteuerte Warengruppen

en: Taxed line items
de: Besteuerte Positionen

en: "Blank line" product
de: "Blank line" Artikel

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
de: Ausgewählte Produktekategorien mit einem Steuersatz versehen
