Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.11) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: City
it: Città

en: County
it: Contea

en: Taxed product types
it: Tipologie prodotto soggetti a tassazione

en: Taxed line items
it: Voci soggette a tassazione

en: "Blank line" product
it: Prodotto "Riga vuota"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
it: Applica le aliquote ai tipi di prodotto/classe specificati.
