Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: City
pl: Miasto

en: County
pl: Powiat

en: Taxed product types
pl: Rodzaje produktów opodatkowanych

en: "Blank line" product
pl: Produkt "pusta linia"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
pl: Dołącz podatek do wymienionych typów/klas produktów.
