Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: City
sv: Stad

en: County
sv: Län

en: Zipcode
sv: Postnummer

en: Taxed product types
sv: Skattade varutyper

en: "Blank line" product
sv: Vara för "tom rad"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
sv: Lägg till skatt till de angivna varutyperna/klasserna.
