Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.8) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: City
sk: Mesto

en: Taxed product types
sk: Zdaňované typy produktov

en: Taxed line items
sk: Zdaňované riadkové položky

en: "Blank line" product
sk: Produkt "Prázdny riadok"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
sk: Uplatniť daň na produkty určitých typov/druhov
