Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.9) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: City
da: By

en: County
da: Amt

en: Zipcode
da: Postnummer

en: Taxed product types
da: Afgiftsbelagte produkttyper

en: Taxed line items
da: Afgiftsbelagte varelinjer

en: "Blank line" product
da: "Tom linje"-produkt
