Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.9) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: City
nl: Plaats

en: County
nl: Gebied

en: Zipcode
nl: Postcode

en: Taxed product types
nl: Belaste producttypen

en: Taxed line items
nl: Regels met BTW

en: "Blank line" product
nl: "Blanco regel" product

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
nl: Belasting toepassen op de gespecificeerde producttypes/classes.
