Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.9) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: City
uk: Місто

en: County
uk: Графство

en: Zipcode
uk: Індекс

en: Taxed product types
uk: Оподатковані типи товарів

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
uk: Застосувати податки до зазначених типів/класів товарів.
