Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: City
lt: Miestas

en: County
lt: Grafystė

en: Taxed product types
lt: Apmokestinamų prekių tipai

en: "Blank line" product
lt: "Tuščia eilutė" prekė

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
lt: Taikyti mokestį specifiniams prekių tipams/klasėms.
