Ubercart Taxes Florida Surtax (6.x-1.7) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: City
ru: Город

en: County
ru: Округ

en: Zipcode
ru: Почтовый индекс

en: Taxed product types
ru: Типы товара, облагаемого пошлиной

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
ru: Применить налоги к специфицированным типам/классам товаров.
