Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: American Samoa
ar: ساموا الأمريكية

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Guam
ar: غوام

en: Marshall Islands
ar: جزر مارشال

en: Northern Mariana Islands
ar: جزر ماريانا الشمالية

en: Palau
ar: بالاو

en: Puerto Rico
ar: بورتو ريكو
