Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: May
cy: Mai

en: American Samoa
cy: Samoa Americanaidd

en: Palau
cy: Palaw
