Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: American Samoa
da: Amerikansk Samoa

en: Georgia
da: Georgien

en: Marshall Islands
da: Marshalløerne

en: Northern Mariana Islands
da: Nordmarianerne

en: Shipping
da: Forsendelse

en: Federated States of Micronesia
da: Mikronesien

en: California
da: Californien

en: Billing
da: Fakturering
