Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro
