Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Yes
es: Sí

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: American Samoa
es: Samoa americana

en: Marshall Islands
es: Islas Marshall

en: Northern Mariana Islands
es: Islas Marianas del Norte

en: Palau
es: Palaos

en: Virgin Islands
es: Islas Vírgenes

en: Shipping
es: Envío

en: Federated States of Micronesia
es: Estados Federados de Micronesia

en: New Jersey
es: Nueva Jersey

en: New Mexico
es: Nuevo México

en: New York
es: Nueva York

en: North Carolina
es: Carolina del Norte

en: North Dakota
es: Dakota del Norte

en: Oregon
es: Oregón

en: South Carolina
es: Carolina del Sur

en: South Dakota
es: Dakota del Sur

en: West Virginia
es: Virginia Occidental

en: District Of Columbia
es: Distrito de Columbia

en: Billing
es: Dirección de Pago
