Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Palau
et: Belau

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine
