Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Northern Mariana Islands
gl: Illas Marianas do Norte

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Virgin Islands
gl: Illas Virxes
