Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: January
hi: जनवरी

en: February
hi: फरवरी

en: March
hi: मार्च

en: April
hi: अप्रैल

en: May
hi: मई

en: June
hi: जून

en: July
hi: जुलाई

en: August
hi: अगस्त

en: September
hi: सितम्बर

en: October
hi: अक्टूबर

en: November
hi: नवम्बर

en: December
hi: दिसम्बर

en: American Samoa
hi: अमेरिकी सामोआ

en: Georgia
hi: जॉर्जिया

en: Guam
hi: गुआम

en: Marshall Islands
hi: मार्शल द्वीप समूह

en: Northern Mariana Islands
hi: उत्तरी मारियाना द्वीप

en: Palau
hi: पलाऊ

en: Puerto Rico
hi: प्यूर्टो रिको
