Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko Otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Shipping
hr: Dostava
