Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guam
hy: Գուամ

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Northern Mariana Islands
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: Palau
hy: Պալաու

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո
