Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (65 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: American Samoa
kn: ಅಮೆರಿಕನ್ ಸಮೊವ

en: Guam
kn: ಗುವಾಮ್

en: Marshall Islands
kn: ಮಾರ್ಶಲ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Northern Mariana Islands
kn: ನಾರ್ತರ್ನ್ ಮಾರಿಯಾನ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Palau
kn: ಪಲಾವು

en: Puerto Rico
kn: ಪೋರ್ಟೊ ರಿಕೊ

en: Alabama
kn: ಅಲಬಾಮ

en: Alaska
kn: ಅಲಸ್ಕಾ

en: Arizona
kn: ಅರಿಝೋನಾ

en: Arkansas
kn: ಅರ್ಕನ್ಸಾಸ್

en: California
kn: ಕ್ಯಾಲಿಫೋರ್ನಿಯಾ

en: Colorado
kn: ಕೊಲರಾಡೊ

en: Connecticut
kn: ಕನೆಕ್ಟಿಕಟ್

en: Delaware
kn: ಡೆಲಾವೇರ್

en: Florida
kn: ಫ್ಲೋರಿಡಾ

en: Hawaii
kn: ಹವಾಯಿ

en: Idaho
kn: ಇದಾಹೊ

en: Illinois
kn: ಇಲ್ಲಿನೋಯಿಸ್

en: Iowa
kn: ಅಯೋವ

en: Kansas
kn: ಕನ್ಸಾಸ್

en: Kentucky
kn: ಕೆಂಟುಕಿ

en: Louisiana
kn: ಲೌಸಿಯಾನ

en: Maine
kn: ಮೈನಿ

en: Maryland
kn: ಮೇರಿಲ್ಯಾಂಡ್

en: Massachusetts
kn: ಮಸಾಚುಯೆಟ್ಸ್‍

en: Michigan
kn: ಮಿಶಿಗನ್

en: Minnesota
kn: ಮಿನೆಸೋಟಾ

en: Mississippi
kn: ಮಿಸಿಸಿಪ್ಪಿ

en: Missouri
kn: ಮಿಸೌರಿ

en: Montana
kn: ಮೊಂಟಾನ

en: Nebraska
kn: ನಬ್ರಾಸ್ಕಾ

en: Nevada
kn: ನೆವೆಡಾ

en: New Hampshire
kn: ನ್ಯೂ ಹ್ಯಾಂಪ್‍ಶೈರ್

en: New Jersey
kn: ನ್ಯೂ ಜರ್ಸಿ

en: New Mexico
kn: ನ್ಯೂ ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: North Carolina
kn: ನಾರ್ತ್ ಕರೋಲಿನಾ

en: North Dakota
kn: ನಾರ್ತ್ ಡಕೋಟಾ

en: Ohio
kn: ಓಹಿಯೊ

en: Oklahoma
kn: ಓಕ್ಲಹಾಮ

en: Oregon
kn: ಒರೆಗಾನ್

en: Pennsylvania
kn: ಪೆನಿನ್‍ಸಿಲ್ವೇನಿಯಾ

en: Rhode Island
kn: ರೋಡ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್

en: South Carolina
kn: ಸೌತ್ ಕೆರೊಲಿನಾ

en: South Dakota
kn: ಸೌತ್ ಡಕೋಟ

en: Tennessee
kn: ಟೆನಿಸೀ

en: Texas
kn: ಟೆಕ್ಸಾಸ್

en: Utah
kn: ಯುಟಾ

en: Vermont
kn: ವೆರ್ಮೌಂಟ್

en: Virginia
kn: ವರ್ಜೀನಿಯಾ

en: West Virginia
kn: ವೆಸ್ಟ್‍ ವರ್ಜೀನಿಯಾ

en: Wisconsin
kn: ವಿಸ್ಕನ್‍ಸಿನ್
