Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर
