Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: January
pt: Janeiro

en: February
pt: Fevereiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Maio

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: December
pt: Dezembro

en: American Samoa
pt: Samoa Americana

en: Georgia
pt: Geórgia

en: Guam
pt: Guame

en: Marshall Islands
pt: Ilhas Marshall

en: Northern Mariana Islands
pt: Marianas Setentrionais

en: Puerto Rico
pt: Porto Rico

en: Shipping
pt: Envio

en: Federated States of Micronesia
pt: Estados Federados da Micronésia

en: California
pt: Califórnia

en: Mississippi
pt: Mississipi

en: New Mexico
pt: Novo México

en: North Carolina
pt: Carolina do Norte

en: North Dakota
pt: Dakota do Norte

en: South Carolina
pt: Carolina do Sul

en: South Dakota
pt: Dakota do Sul

en: District Of Columbia
pt: Distrito de Columbia

en: Billing
pt: Faturamento
