Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Billing
sk: Fakturácia
