Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu

en: American Samoa
ast: Samoa Americana

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Northern Mariana Islands
ast: Islles Marianes del Norte

en: Palau
ast: Paláu

en: Puerto Rico
ast: Puertu Ricu
