Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Mariannes

en: Virgin Islands
ca: Illes Verges

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Federated States of Micronesia
ca: Estats Federats de Micronèsia

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud
