Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Shipping
cs: Přeprava

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie
