Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Northern Mariana Islands
eu: Iparraldeko Mariana Irlak
