Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Guam
fa: گوام

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Northern Mariana Islands
fa: جزایر ماریانای شمالی

en: Palau
fa: پالائو

en: Puerto Rico
fa: پورتوریکو

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی
